Wyślij do nas wiadomość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Jak do nas dojechać

Informacje kontaktowe

EL-LOGIC
Grzegorz Kulawik
Bydlin, ul. Grabowa 10
32-310 Klucze
NIP: 5732570768, REGON 120741485

BIURO
ul. Sławkowska 9a/4
32-300 Olkusz

Tel.:
784 010 796, 695 799 514

Grzegorz Kulawik

Właściciel Firmy

tel.: 695-799-514

grzegorz.kulawik@el-logic.pl

Jerzy Mańka

Kierownik Działu Automatyki

tel.: 531-057-547

jerzy.manka@el-logic.pl

Mariusz Kulawik

Dyrektor Techniczny

tel.: 531-058-114

mariusz.kulawik@el-logic.pl

Łukasz Kruszak

Kierownik Działu Przygotowania Projektów

tel.: 533-396-166

lukasz.kruszak@el-logic.pl

Agata Herdzik

Dyrektor Finansowo-Administracyjny

tel.: 534-872-363

agata.herdzik@el-logic.pl

Karolina Nowak

Koordynator Działu Obsługi Klienta Zagranicznego

tel.: 537-007-970

karolina.nowak@el-logic.pl

Piotr Lubas

Dyrektor Handlowy

tel.: 537-007-870

piotr.lubas@el-logic.pl

Wioleta Pandel

Dział Personalny

tel.: 534-431-794

wioleta.pandel@el-logic.pl